89 000 мешканців п’яти громад у Дніпропетровській та Полтавській областях отримали доступ до якісних адміністративних послуг у модернізованих за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» ЦНАП

#осінь_відкриттів набирає оберти і минулого тижня ми перетнули позначку у 61 належний ЦНАП, який було створено, або модернізовано за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».  Попереду ще 72 відкриття у цьому році. Нудьгувати точно не буде часу.

А поки зустрічайте п’ятірку громад, які закінчили співпрацю з Програмою на минулому тижні:

🔹 Томаківська ОТГ, Дніпропетровської області

🔹 Громада міста Покров, Дніпропетровської області

🔹 Новознам’янська ОТГ, Полтавської області

🔹 Великобагачанська ОТГ, Полтавської області

🔹 Гребінківська ОТГ, Полтавської області

 У Томаківці спільний ЦНАП громади та району завдяки інституційній модернізації буде надавати 144 адмінпослуги, а кожне з восьми робочих місць адміністраторів Програма устаткувала меблями та IT-технікою. Всі співробітники центру пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації.

 

 

 

 

Мешканці громади міста Покров також отримали доступ до 151 адміністративної послуги у модернізованому Центрі надання адміністративних послуг. Вісім співробітників установи пройшли навчальний курс з підвищення кваліфікації, який розробили українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», а всі робочі місця тепер оснащено IT-технікою та новими меблями.

 

 

 

У Новій Знам’янці новостворений ЦНАП надаватиме 120 адмінпослуг жителям громади. П’ять співробітників центру, які пройшли навчальну програму з підвищення кваліфікації, тепер працюють на робочих місцях, які Програма устаткувала меблями та IT-технікою. Зовсім скоро співробітники отримають доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи ЦНАП – «Вулик». Комплекс розробив проєкт EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою». Всі працівники ЦНАП пройдуть навчання по роботі з «Вуликом».

 

 

 

 

Жителі Великобагачанської ОТГ тепер зможуть отримати 120 адмінпослуг у комфортних та сучасних умовах. У місцевому новоствореному ЦНАП вісім робочих місць кожне з яких Програма забезпечила меблями та IT-технікою. Весь персонал пройшов навчальний курс з підвищення кваліфікації та скоро почне працювати з комплексом для автоматизації роботи ЦНАП – «Вулик».

 

 

 

 

Спільний Центр надання адміністративних послуг у місті Гребінка надаватиме 203 адміністративні послуги жителям громади та району. Кожне з дванадцяти робочих місць адміністраторів Програма «U-LEAD з Європою»  оснастила меблями та IT-технікою а всі співробітники нового центру пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації. Найближчим часом у місцевому ЦНАП буде інстальовано програмний комплекс– «Вулик».

 

 

Поділитися: