75 лідерів громад відвідали шість належних ЦНАП в рамках навчальних візитів

З 7 по 29 жовтня 2019 року відбулося шість навчально-ознайомчих візитів для керівництва громад та керівників ЦНАП до рекомендованих Програмою «U-LEAD з Європою» ЦНАП

У візитах взяли участь 75 лідерів із 47 громад. Учасники відвідали ЦНАП з ВРМ Білозірської ОТГ (Черкаська область), ЦНАП у великій громаді чисельністю більше 30 тис. жителів Полонської ОТГ (Хмельницька область), ЦНАП, через який надаються адміністративні послуг соціального характеру Радивилівської ОТГ (Житомирської області), ЦНАП в малому населеному пункті до 8 тис. жителів Старобогородчанської ОТГ (Івано-Франківська область), спільний ЦНАП Краснопільської ОТГ (Сумська область).

Метою візитів було забезпечення громадам-учасницям Програми обмін кращими тематичними практиками у сфері функціонування ЦНАП та надання адміністративних послуг.

У результаті навчальних візитів лідери та активісти громад покращили розуміння принципів роботи ЦНАП в громадах; познайомилися з кращими практиками у сфері адміністративних послуг;  сформували мережу зацікавлених керівників громад по окремих моделях ЦНАП; покращили розуміння ролі Програми у сфері покращення якості надання адміністративних послуг; виявили проблеми, з якими стикаються громади при відкритті ЦНАП.

Поділитися: