27-28 липня у м.Запоріжжя проведено конференцію “Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація у сфері повноважень у сфері надання адміністративних послуг”

Захід організовано Запорізьким відокремленим підрозділом установи "Центр розвитку місцевого самоврядування", участь у якому взяли представники об'єднаних територіальних громад з 11 областей України, у т.ч.: із Дніпропетровської, Луганської, Кіровоградської, Донецької, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Рівненської, Закарпатської, Черкаської

Перед учасниками конференції виступила Марія Горностай, керівник української команди програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза. Спікер розповіла про особливості організації та проведення відбору ОТГ для участі у початковій фазі Компонента 2 Програми U-LEAD та відповіла на запитання учасників конференції про особливості реалізації програми.

Експерт Компоненту 2 програми U-LEAD Роман Матвійчук представив для учасників конференції доповіді на теми: “Моделі ЦНАП”, “Кроки створення ЦНАП в ОТГ”, “Калькулятор витрат на створення ЦНАП в ОТГ, застосування ІТ, інші практичні аспекти” і теж відповів на запитання щодо практичних складових створення ЦНАП.

Конференція стала майданчиком об’єднання двох компонентів Програми U-LEAD з Європою та гарною можливістю для обміну досвідом між представниками ОТГ, експертами та донорами.

 

Поділитися: