2,5 мільйона мешканців 130 громад отримують якісні послуги у належних ЦНАП, модернізованих та створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

За минулі два тижні ще у чотирьох областях України громади святкували відкриття належних Центрів надання адміністративних послуг, створених та модернізованих за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

24 грудня 11 тисяч мешканців Верхнянської об’єднаної територіальної громади на Франківщині отримали доступ до 130 адмінпослуг у модернізованому ЦНАП, включно з найпопулярнішими: реєстрація мешканців, соціальні послуги, земельні послуги, послуги місцевого значення, реєстрація бізнесу та нерухомості. Громада здійснила ремонт приміщення, яке знаходиться на першому поверсі сільської ради, за рахунок власного бюджету, а меблі та техніку для кожного робочого місця надала Програма «U-LEAD з Європою». У модернізованому Центрі також з’явився пандус, завдяки чому ЦНАП став доступним для осіб з інвалідністю.

 

24 грудня мешканці Усть-Путильської ОТГ Чернівецької області також почали отримувати якісні послуги у новоствореному ЦНАП. 99 адміністративних послуг будуть надаватися  2 тисячам жителів громади в основному офісі Центру та 57 на віддаленому робочому місці адміністратора у селі Мариничі, яке громада устаткувала самостійно. У доступному для осіб з інвалідністю приміщенні новоствореного ЦНАП проведено реконструкцію за рахунок бюджетних коштів громади, а команда ЦНАП працюватиме на робочих місцях, які було устатковано Програмою меблями та технікою.

 

28 грудня у Зимнівській об’єднаній територіальній громаді Волинської області, в якій проживають 7 тисяч мешканців,  відкрив свої двері модернізований ЦНАП. Мешканці громади тепер зможуть отримати 150 адмінпослуг у комфортних та сучасних умовах. Всі робочі місця установи облаштовані Програмою сучасною технікою та меблями, а для найменших відвідувачів є дитячий куточок. Ремонт приміщення було проведено силами громади. Також за рахунок місцевих коштів модернізований ЦНАП облаштували для осіб з інвалідністю.

28 грудня у Коблевській ОТГ Миколаївської області розпочав роботу новий Центр надання адміністративних послуг, який надаватиме 7 тисячам мешканців громади 124 послуги у основному офісі Центру та 81 послугу на двох віддалених робочих містах у селах Рибаківка та Новофедорівка. Коблевська громада здійснила капітальний ремонт приміщення та облаштувала його для осіб з інвалідністю. Меблі та техніка для кожного робочого місця надані Програмою «U-LEAD з Європою».

 

 

Кожна громада отримала інституційну підтримку від експертів Програми впродовж процесу створення належного ЦНАП. Працівники ЦНАП завершили п’яти модульну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами «U-LEAD з Європою». Кожен з модулів складається з навчальних тренінгів щодо ролі органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, порядку надання окремих груп адмінпослуг, ділової етики, гендерних питань.

Підтримка Програми продовжується і найближчим часом Центри надання адміністративних послуг чотирьох громад отримають доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи – «Вулик», розробленого проєктом EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою», а всі співробітники пройдуть навчання по роботі з «Вуликом».

Поділитися: