157 громад подали заявки на участь у Раунді 2 Фази впровадження

Завершився прийом заявок на участь у другому раунді Фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми "U-LEAD з Європою". Отримано 157 заявок від громад та малих міст з 24 областей України

Найпопулярнішим видом допомоги є програмне забезпечення – 93% аплікантів відмічають потребу в цій сфері, 85% потребують комп’ютерну техніку, 83% – меблі. За дизайн-проектом майбутнього ЦНАП звернулись 62% громад.

22 громади подали заявки на систему електронного управління чергою, на мобільний ЦНАП у раунді 2 претендують 14 громад.

Найактивнішими областями у подачі заявок на другий раунд стали Черкаська (16 зявок), Дніпропетровська та Донецька області (13 заявок у кожній). Найменше заявок було отримано з Одеської (1 заявка) та Тернопільської (2 заявки) областей.

До 30 вересня експертна комісія  у складі представників Мінрегіон, МЕРТ та експертів Програми буде оцінювати заявки та відбере до 150 громад. Далі експерти Програми відвідають всі відібрані громади та розроблять для спроможних громад Технічні Завдання по створенню та модернізації ЦНАП.

Детальна інформація про результати подачі заявок на участь в другому раунді доступна за посиланням: https://goo.gl/K2jep5

Поділитися: