122 належних ЦНАП, створених та модернізованих за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», надають якісні послуги майже 2,5 мільйонам мешканців громад

Минулого тижня ще у шести областях України громади святкували відкриття належних Центрів надання адміністративних послуг, створених та модернізованих за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

10 грудня у Вашківецькій ОТГ Чернівецької області відкрив свої двері новий ЦНАП. Мешканці громади тепер зможуть отримати 80 послуг у основному Центрі та 44 послуги у адміністратора, який працює на віддаленому робочому місці у селі Шишківці. Всі робочі місця установи облаштовані Програмою сучасною технікою та меблями, а для найменших відвідувачів є дитячий куточок. Ремонт приміщення було проведено силами громади. Також за рахунок місцевого бюджету новий ЦНАП облаштували для осіб з інвалідністю.

 

 

11 грудня 6 тисяч мешканців Джулинської об’єднаної територіальної громади на Вінничині отримали доступ до 144 адмінпослуг у новоствореному ЦНАП, включно з найпопулярнішими: реєстрація мешканців, соціальні послуги, земельні послуги, послуги місцевого значення, реєстрація бізнесу та нерухомості. Громада здійснила ремонт приміщення за рахунок власного бюджету та коштів Державного фонду регіонального розвитку, а меблі та техніку для кожного робочого місця надала Програма «U-LEAD з Європою». У новому Центрі також встановлено пандус, завдяки чому установа стала доступною для осіб з інвалідністю.

 

 

 

 

12 грудня мешканці Вертіївської громади, Чернігівської області, також почали отримувати якісні адмінпослуги у новому ЦНАП. 149 адміністративних послуг будуть надаватися в основному офісі установи та 50 на віддаленому робочому місці адміністратора у селі Мала Кошелівка. У доступному для осіб з інвалідністю приміщенні новоствореного Центру проведено реконструкцію за рахунок бюджетних коштів громади, а команда ЦНАП працюватиме на робочих місцях, які було устатковано Програмою меблями та технікою.

 

12 грудня у Боярській міській громаді Київської області розпочав роботу модернізований ЦНАП. Після оновлення Центру 36 000 жителів громади зможуть скористатися 89 адміністративними послугами, включно з паспортними. В установі працює станція для видачі закордонних біометричних паспортів та ID-карток, придбана за кошти місцевого бюджету. Також громада провела реконструкцію приміщення ЦНАП та облаштувала його для осіб з інвалідністю. Нові меблі та техніка для модернізованого Центру були надані Програмою «U-LEAD з Європою».

 

 

13 грудня жителі громади селища Ямпіль, Хмельницької області святкували відкриття нового ЦНАП, який надаватиме 126 найнеобхідніших послуг. Сучасне устаткування робочих місць, а також дитячий куточок для новоствореного Центру надала Програма «U-LEAD з Європою». Громада самостійно провела ремонт приміщення ЦНАП та облаштувала його для осіб з інвалідністю.

 

13 грудня у Висоцькій сільській ОТГ Рівненської області відкрився сучасний ЦНАП та віддалене робоче місце у селі Людинь. Мешканці Висоцької громади отримуватимуть 50 послуг в основному офісі ЦНАП і 26 послуг на ВРМ. Приміщення модернізованого Центру реконструйовано та обладнано для осіб з інвалідністю силами громади. Всі робочі місця облаштовано Програмою «U-LEAD з Європою» сучасною технікою та меблями.

 

Працівники всіх ЦНАП пройшли п’яти модульну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами Програми «U-LEAD з Європою». Кожен з модулів складається з навчальних тренінгів щодо ролі органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, порядку надання окремих груп адмінпослуг, ділової етики, гендерних питань.

 Підтримка Програми продовжується і найближчим часом Центри надання адміністративних послуг  шести громад отримають доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи – «Вулик», розробленого проєктом EGOV4UKRAINE в рамках «U-LEAD з Європою», а всі співробітники пройдуть навчання по роботі з «Вуликом».

Поділитися: