Законодавча підтримка

РОЗРОБКА ПОЛІТИКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ НАДАННЯ ПОСЛУГ Наша робота в усіх  її формах  спрямована на те, щоб під час прийняття рішень, які стосуються надання адміністративних  послуг в Україні, був почутий і врахований кожен голос об’єднаних  громад та ЦНАП на національному рівні. Після виконання кропіткої роботи на місцях  у понад 200 громадах, проведення обговорень з експертною […]

РОЗРОБКА ПОЛІТИКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Наша робота в усіх  її формах  спрямована на те, щоб під час прийняття рішень, які стосуються надання адміністративних  послуг в Україні, був почутий і врахований кожен голос об’єднаних  громад та ЦНАП на національному рівні.

Після виконання кропіткої роботи на місцях  у понад 200 громадах, проведення обговорень з експертною спільнотою та представниками як місцевої, так і центральної влади, ми дійшли висновку, що українське законодавство та практика потребують певного вдосконалення.

Ми вважаємо, що вдосконалення законодавства можливе лише через відкрите обговорення із залученням усіх зацікавлених  сторін, ставлячи на перше місце потреби пересічного українця.

З приводу будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Василь Сегін, спеціаліст відділу впровадження політики: vasyl.sehin@ulead.org.ua

Віктор  Тимощук, головний експерт напрямку з покращення якості адмінпослуг: vtymoschuk@gmail.com 

Поділитися: