Профайли громад

Детальний аналіз відбору Раунду 1
Раунд
  • Всі раунди
  • 1 раунд
  • 2 раунд
  • 3 раунд
  • 4 раунд
Статус
  • Подані
  • Відібрані громади
  • Реалізація
  • Розроблені проекти ЦНАП
Область
  • Всі області
  • Автономна Республіка Крим
  • Вінницька область
  • Волинська область
  • Дніпропетровська область
  • Донецька область
  • Житомирська область
  • Закарпатська область
  • Запорізька область
  • Івано-Франківська область
  • Київська область
  • Кіровоградська область
  • Луганська область
  • Львівська область
  • Миколаївська область
  • Одеська область
  • Полтавська область
  • Рівненська область
  • Севастополь
  • Сумська область
  • Тернопільська область
  • Харківська область
  • Херсонська область
  • Хмельницька область
  • Черкаська область
  • Чернівецька область
  • Чернігівська область
Тип громади
  • Всі типи
  • Об’єднана територіальна громада
  • Територіальна громада села, селища, міста (не ОТГ)
  • Територіальна громада, яка перебуває у процесі об’єднання
  • Територіальні громади на основі угоди про співробітництво
Субвенції/Допомога ДФРР
  • Всі громади
  • Не отримували допомогу
  • Отримували допомогу
Скинути усе
Громад, що відповідають запиту: 246

Авангардівська

Андрушківська

Антонінська

Байковецька

Баранівська

Барашівська

Барська

Баштанська

Березанська

Берездівська

Березівська (Одеська область)

Березівська (Сумська область)

Березнівська

Берестівська

Білгород-Дністровська

Білгород-Дністровська – мобільний ЦНАП

Біленьківська

Білоберізька

Білозерська

Білозірська

Білоцерківська

Більшівцівська

Бобровицька

Боромлянська

Борсуківська

Боярська

Брацлавська

Брошнів-Осадська

Бузівська

Васильківська

Вашківецька

Вашковецька

Великобагачанська

Великобілозерська

Великодимерська

Великокопанівська

Вертіївська

Верхнянська

Веселинівська

Вижницька

Вилківська

Високопільська

Висоцька

Витвицька

Вишнівська

Вільховецька

Вознесенська

Володимирівська

Вороновицька

Воскресенська (Запорізька область)

Воскресенська (Миколаївська область)

Ганнопільська

Гніванська

Грабовецька

Гребінківська

Гуляйпільська

Гуменецька

Джулинська

Дзвиняцька

Доманівська

Дунаєвецька

Жданівська

Жовтоводська

Заболотівська

Заболоттівська

Забродівська

Заворсклянська

Залозецька

Зарічанська

Зимнівська

Зноб-Новгородська

Іванівська

Іваньківська

Іркліївська

Калинівська

Кам’янсько-Дніпровська

Кириківська

Коблівська

Козинська

Козлівська

Козятинська

Колодяжненська

Комиш-Зорянська

Комишуваська

Конятинська

Корнинська

Коропська

Коростень

Коростень

Космацька

Кострижівська

Краснопільська

Красносільська

Кременець

Кролевецька

Куликівська

Ланчинська

Летичівська

Лугинська

Любарська

Мамаївська

Матеївецька

Матусівська

Маяківська

Межівська

Менська

Мереф’янська

Миколаївська

Миляцька

Мирогощанська

Миропільська

Михайлівська

Михайло-Коцюбинська

Місто Бурштин

Місто Винники

Місто Глиняни

Місто Глухів

Місто Жмеринка

Місто Кодима

Місто Кременчук

Місто Кременчук

Місто Лубни

Місто Лубни – мобільний ЦНАП

Місто Миргород

Місто Могилів-Подільський

Місто Мукачево

Місто Нова Каховка

Місто Олександрія

Місто Первомайськ

Місто Переяслав-Хмельницький

Місто Покров

Місто Ромни

Місто Світловодськ

Місто Славутич

Місто Татарбунари

Місто Токмак

Місто Хуст

Місто Чоп

Місто Чортків

Місто Южне

Місто Яремче

Мліївська

Могилівська

Мостівська

Музиківська

Набутівська

Наркевицька

Недобоївська

Немішаївська

Нижанковицька

Нижньовербізька

Новогалещинська

Новоград-Волинська

Новодністровська

Новодністровська

Новознам’янська

Новомиргородська

Новоміська

Овруцька

Олевська

Олександрівська

Олександропільська

Олешанська

Ольшанська

Омельницька

Онуфріївська

Оріхівська

Острожецька

П’ядицька

Павлівська

Переріслянська

Перещепинська

Першотравенська

Петрівсько-Роменська

Петропавлівська

Печеніжинська

Пирятинська

Плодородненська

Поворська

Поворська – мобільний ЦНАП

Покровська

Попільнянська

Приазовська

Прибузька

Привільненська

Прилісненська

Приютівська

Радивилівська

Рахівська

Ребедайлівська

Ржищівська

Рожнівська

Ротмістрівська

Руденківська

Русько-Полянська

Самарівська

Сатанівська

Село Аджамка

Село Зоря

Село Рівне

Скала-Подільська

Славська

Смирновська

Смт. Чабани

Соболівська

Соколівська

Солонянська

Сосницька

Софіївська

Станишівська

Станіславська

Старовірівська

Старосалтівська

Степанівська

Сторожинецька

Студенянська

Талалаївська

Тереблеченська

Тетіївська

Тишківська

Тлумацька

Томаківська

Трибухівська

Трибухівська

Тростянецька

Тульчинська

Угринівська

Узинська

Устилузька

Усть-Путильська

Фурсівська

Царичанська

Цуманська

Чаплинська

Чернеччинська

Чернігівська

Чугуїв

Широківська

Шишацька

Шполянська

Шумська

Ювілейна

Южноукраїнськ

Якушинецька

Ямницька

Ямпільська