Про Фазу Впровадження

З 1 березня 2018 року розпочався перший раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Фаза Впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП, з метою надання якісних та доступних адмінпослуг для населення.

Завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Долучитися до участі в Програмі можуть й територіальні громади сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч. Також є опція спільної заявки від кількох суб’єктів місцевого самоврядування. В Раунді 3 можуть брати участь громади-ініціатори співробітництва громад у сфері адмінпослуг без обмежень щодо чисельності населення.

Фаза Впровадження реалізується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного з яких Програма співпрацюватиме приблизно зі 150 громадами.

Всі раунди включають наступні напрямки підтримки:

Що ми очікуємо від учасників:

Етапи кожного раунду Програми:

– Подача заявок;

– Відбір учасників та розробка технічних завдань:

– Реалізація Програми.

Подати заявку на участь у Програмі можна виключно на сайті https://tsnap.ulead.org.ua/

Схема Фази Впровадження та орієнтовний графік доступні за посиланням

Поділитися: