Запрошення до участі в тендерній процедурі. Постачання мобільних ЦНАП, U-LEAD, раунд 3

Номер: UA-NIRAS-MB-2020-3.04-2 Дата: 18.09.2020

Передумови: Згідно з Угодою між Шведським агентством з міжнародного розвитку (Sida) та Представництвом ЄС в Україні, Sida несе загальну відповідальність за впровадження другої компоненти Програми “U-LEAD з Європою”, яка спрямована на покращення доступу до національних, регіональних та місцевих адміністративних послуг шляхом створення до 600-та центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) по всій Україні, а також шляхом розробки ІТ-рішень, які сприятимуть обміну даними, необхідними для надання відповідних послуг. Програма U-LEAD складається із Початкової Фази, що впроваджувалась з жовтня 2016 року до квітня 2018 року, та Фази Впровадження, яка розпочалася у березні 2018 року.

Основна мета Програми U-LEAD полягає у підтримці створення ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Фаза Впровадження реалізовується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного з яких Програма співпрацюватиме приблизно зі 150 громадами.

Для підтримки створення ЦНАП, програма U-LEAD надає таку підтримку:
1. Інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
2. Матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну ЦНАП;
3. Спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.

134 громади були обрані Програмою U-LEAD для участі у Раунді 3. NIRAS працює над імплементацією Раунду 3 в рамках підписаної угоди із Sida.

У рамках раунду 3 NIRAS запрошує потенційних учасників подати тендерні пропозиції для участі у тендерній процедурі “Постачання мобільних центрів надання адміністративних послуг, U-LEAD раунд 3”.

Обсяг закупівлі: Повністю обладнані автомобілі для мобільних ЦНАП для 3-х громад.

Ціна: Запропонована ціна товарів та супутніх послуг повинна вказуватись у євро, без ПДВ.

Умови поставки: DDP – «Місце доставки» (Incoterms 2010).

Подача тендерних пропозицій: Тендерні пропозиції надсилаються в електронній формі через SmartME не пізніше 18:00, 19 жовтня 2020 року (за київським часом). Процес реєстрації в SmartME описано в п. 2.2.1 Тендерної документації.

Тендерна документація

Тендерна документація. Додаток

Поділитися: