Запрошення до участі в тендерній процедурі “Надання логістичних послуг, U-LEAD, раунд 4”

Передумови: Згідно з Угодою між Шведським агентством з міжнародного розвитку (Sida) та Представництвом ЄС в Україні, Sida несе загальну відповідальність за впровадження другої компоненти Програми "U-LEAD з Європою", яка спрямована на покращення доступу до національних, регіональних та місцевих адміністративних послуг шляхом створення до 600-та центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) по всій Україні, а також шляхом розробки ІТ-рішень, які сприятимуть обміну даними, необхідними для надання відповідних послуг. Програма U-LEAD складається із Початкової Фази, що впроваджувалась з жовтня 2016 року до квітня 2018 року, та Фази Впровадження, яка розпочалася у березні 2018 року

Номер: UA-NIRAS-LS-2020-4.06

Дата: 08.07.2020

Основна мета Програми U-LEAD полягає у підтримці створення ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Фаза Впровадження реалізовується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного з яких Програма співпрацюватиме приблизно зі 150 громадами.

Для підтримки створення ЦНАП, програма U-LEAD надає таку підтримку:

1. Інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;

2. Матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну ЦНАП;

3. Спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.

131 громада була обрана Програмою U-LEAD для участі у Раунді 4. NIRAS працює над імплементацією Раунду 4 в рамках підписаної угоди із Sida.

У рамках раунду 4 NIRAS запрошує потенційних учасників подати тендерні пропозиції для участі у тендерній процедурі “Надання логістичних послуг, U-LEAD раунд 4”.

Обсяг закупівлі: Послуги мають бути надані по всій території України, включаючи села та віддалені райони. Асортимент послуг включає:
– послуги розміщення;
– транспортні послуги (громадський транспорт);
– транспортні послуги (трансфери);
– послуги кейтерингу;
– оренда приміщень для заходів.

Ціна: Комісія за послуги має бути визначена як відсоткова ставка від вартості наданих послуг. Учасник тендеру може запропонувати різні відсоткові ставки для кожного виду послуг.

Подача тендерних пропозицій: Тендерні пропозиції надсилаються в електронній формі через SmartME не пізніше 18:00, 10 серпня 2020 року (за київським часом). Процес реєстрації в SmartME описано в п. 2.2.1 Тендерної документації.

Тендерна документація

Тендерна документація. Додатки

Поділитися: