Вакансія: Спеціаліст з комунікацій

SKL International оголошує конкурс на посаду Спеціаліста з комунікацій для формування підрозділу комунікацій і надання підтримки Sida в процесі впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

SKL International оголошує конкурс на посаду Спеціаліста з комунікацій для формування підрозділу комунікацій і надання підтримки Sida в процесі впровадження Програми «U-LEAD з Європою» – програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, задля покращених якості надання адміністративних послуг, фаза впровадження. З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном на щонайменше 20 місяців.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International (ulead@sklinternational.se) не пізніше 25 квітня 2018 року:

  1. Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4).
  2. Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій.
  3. Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків та підтвердження того, що консультант зможе працювати над проектом на умовах повної зайнятості до кінця першої фази.

Детально про вакансію читайте тут.

Поділитися: