Вакансія. Спеціаліст із залучення населення

Спеціаліст із залучення населення повинен мати досвід роботи з питань обміну інформацією та питань залучення населення. Кандидати повинні продемонструвати високу професійність та вміти ефективно працювати як із залученням населення на місцевому рівні в українських громадах, так і з різними типами комунікацій та медіа-контенту. З особою, яка працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном приблизно 27 місяців.

Більше про вакансію за посиланням.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати свої пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 5 серпня 2021 року:

a) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);

b) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій;

c) Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків, та підтвердження того, що кандидат буде доступним для роботи над проєктом у режимі повної зайнятості до завершення проєкту.

Це оголошення конкурсу на посаду опубліковано 13 липня 2021 року. Пропозиції та запитання слід надсилати не пізніше 5 серпня 2021 року електронною поштою на адресу: opportunity@sklinternational.se.

У темі Вашого електронного листа зазначте: Спеціаліст із залучення населення.

Поділитися: