Вакансія. Координатор проєкту

SKL International оголошує конкурс на посаду Координатора проекту для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, продовження фази впровадження

SKL International шукає ініціативного, високоорганізованого та ефективного члена команди, який може забезпечити сталу та ефективну роботу проекту. Ми шукаємо особу, яка здатна справлятись з багатьма завданнями одночасно, яка помічає деталі та зробить все необхідне, для забезпечення роботи проекту. Ця особа повинна бути досвідченим, компетентним адміністратором, який може ефективно працювати в команді. Робота Координатора проекту не підлягатиме постійному нагляду, тому він/вона мають проявляти ініціативність, визначати пріоритети роботи та забезпечувати ефективне управління логістичними та адміністративними аспектами проекту.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International (recruitment@ulead.org.ua) не пізніше 31 січня 2020 року:
a) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій (не більше двох сторінок формату A4);
b) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
c) Зазначення того, що кандидат зможе приступити до виконання обов’язків не пізніше 1 березня 2020.

Відбір на посаду Координатора проекту буде здійснюватись за такими критеріями:
a) Компетенція та відповідність спеціаліста експертним вимогам, наведеним вище.
b) Конкурентний консультантський гонорар для зазначеної посади.
Пропозиції та запитання надсилайте за адресою: recruitment@ulead.org.ua

Деталі вакансії доступні за посиланням.

Поділитися: