Вакансія. Координатор інституційної підтримки

SKL International шукає Координатора інституційної підтримки для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, в частині створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг, продовження Фази Впровадження

SKL International шукає мотивованого, високо організованого та ефективного члена команди, який може забезпечити управління, збереження, систематизацію та зручну до сприйняття презентацію напрацьованих знань і досвіду, здобутих для методологічної підтримки проекту (через гарно розроблені і легкі для читання посібники ті інші інформаційні канали).

З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг до кінця року з можливістю продовження.

Людина на цій посаді повинна мати довід роботи з контентом і копірайтингом, налагоджувати робочі процеси, знаходити, фіксувати і поширювати найкращі результати і досягнення проекту. Координатор методологічної підтримки працюватиме під обмеженим контролем і тому повинен бути ініціативним, вміти визначати робочі пріоритети та самостійно працювати в межах визначених зон відповідальності.

Основні робочі завдання:

Оцінка відгуків на оголошення та відбір кандидата

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 20 травня 2020 року:

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: recruitment@ulead.org.ua

Детальніше про вакансію за посиланням.

Поділитися: