Вакансія. Координатор інституційної підтримки та обміну досвідом

Координатором має бути досвідчена, професійна, мотивована людина, яка може ефективно працювати в динамічному та мінливому середовищі та керувати людьми та процесами, щоб досягти цільових результатів протягом обмеженого часу. SKL International шукає кандидатів, які мають досвід управління командами та проектами в контексті, подібному до української реформи децентралізації. Посада вимагає доброчесності, інноваційності, навичок вирішення проблем, професіоналізму, міцних комунікаційних навичок та здатності бути лідером.

Більше про вакансію за посиланням.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати свої пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 1 вересня 2021 року:
a) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
b) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій;
c) Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків, та підтвердження того, що кандидат буде доступним для роботи над проєктом у режимі повної зайнятості до завершення проєкту.

Відбір на посаду буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Це оголошення конкурсу на посаду опубліковано 13 липня 2021 року. Пропозиції та запитання слід надсилати не пізніше 1 вересня 2021 року електронною поштою на адресу: opportunity@sklinternational.se

У темі Вашого електронного листа зазначте: Координатор інституційної підтримки та обміну досвідом.

Поділитися: