Вакансія. Керівник команди в Україні

SKL International оголошує конкурс на посаду Керівника команди для реалізації підтримки SALAR для Sida з метою впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

SKL International шукає досвідченого, професійного та високо мотивованого професіонала, здатного ефективно працювати в динамічному та мінливому середовищі, управляти людьми і процесами для якісного і своєчасного досягнення запланованих цілей. Кандидатам бажано мати досвід управління масштабними проектами міжнародної співпраці у контексті, подібному до реформи децентралізації в Україні.

Робота на цій посаді передбачає чесність, інновативність, навички вирішення проблем, професіоналізм, сильні навички міжособистісного спілкування та здатність вести за собою інших. Керівник команди у тісній співпраці з командою управління в Стокгольмі управлятиме і координуватиме роботою понад 12 консультантів в Україні, що працюватимуть на довгостроковій основі, та кількома консультантами, що працюватимуть на короткостроковій основі. Роль керівника команди також передбачає координацію з іншими компонентами програми U-LEAD з Європою, українськими стейкхолдерами, донорами та іншими проектами.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International (recruitment@ulead.org.ua) не пізніше 31 січня 2020 року:
a) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій (не більше двох сторінок формату A4);
b) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
c) Зазначення того, що кандидат зможе приступити до виконання обов’язків не пізніше 21 лютого 2020.

Відбір на посаду керівника команди буде проходити на основі компетенцій спеціаліста та його відповідності зазначеним вище критеріям.
Компанія SKL International зв’яжеться тільки з кандидатами попередньо відібраними для співбесіди.

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: recruitment@ulead.org.ua

Деталі вакансії доступні за посиланням.

Поділитися: