Вакансія: Керівник команди напряму з покращення якості надання адміністративних послуг

SKL International шукає Керівника команди напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» – програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, в частині створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг, Фаза впровадження. Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, […]

SKL International шукає Керівника команди напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» – програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, в частині створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг, Фаза впровадження.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 24 травня 2018 року:

  1. Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4).
  2. Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій.
  3. Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків та підтвердження того, що консультант зможе працювати над проектом на умовах повної зайнятості щонайменше до лютого 2020 року.

Детально про вакансію читайте ТУТ

Поділитися: