Вакансія. Інженер технічного нагляду

SKL International оголошує відбір на посаду Інженера технічного нагляду для спорудження і модернізації Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, продовження фази впровадження

З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном на максимум 8 місяців (11 травня – 31 грудня 2020).

SKL International шукає мотивованого, високоорганізованого та ефективного члена команди, який зможе забезпечити досягнення оперативних цілей, впродаження рекомендованих практик та вимог проекту. Інженер технічного нагляду забезпечуватиме професійну та активну інженерно-технічну підтримку проекту у галузі фізичного проектування та будівництва / реконструкції ЦНАП. Інженер технічного нагляду працюватиме з обмеженим наглядом, тому особа на цій посаді повинна проявляти ініціативу, вміти визначати пріоритети та ефективно управляти логістичною та адміністратиіною складовими проектів.

Інженер технічного нагляду виконує такі ключові завдання:
• Технічний нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт;
• Приймання закінченого будівництвом об’єкта (окремого етапу будівництва),оформлення необхідно технічної документації;
• Контроль графіка виконання робіт, обсягів і якості будівельно-монтажних робіт, а також, кількості і якості використаних в процесі будівництва матеріалів, згідно проектно-кошторисної документації;
• Контроль збереження товаро-матеріальних цінностей підприємства на будівельному майданчику;
• Підготовка регулярних звітно-аналітичних матеріалів для керівника проекту про хід виконання робіт, використання товаро-матеріальних цінностей.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 30 квітня 2020 року:
a) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій (не більше двох сторінок формату A4);
b) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
c) Зазначення того, що кандидат зможе приступити до виконання обов’язків не пізніше 11 травня 2020.

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: recruitment@ulead.org.ua

Детальніше про вакансію за посиланням.

Поділитися: