Вакансія. Дизайнер-архітектор

SKL International шукає дизайнерів - архітекторів проекту для впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

SKL International оголошує конкурс на відбір дизайнерів – архітекторів проекту для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» – програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, задля покращення якості надання адміністративних послуг, фаза впровадження. З особами (не більше трьох), що працюватимуть над виконанням цього завдання, буде підписано Рамкову угоду про надання консультаційних послуг з 25 березня 2019 року.

Дизайнер – архітектор працюватиме в м. Київ. Дизайнер – архітектор працюватиме у тісній співпраці з керівником команди, координатором проекту, командою відбору і оцінки в Україні.

Завдання дизайнера – архітектора:

  1. Створення планів приміщення, включаючи зонування та розміщенням меблів, відповідно до вимог Програми. Вихідні дані (плани приміщень та рекомендації щодо зонування і розміщення меблів) будуть надаватися експертами проекту за результатами візитів до громад.
  2. Створення візуалізацій приміщень для ЦНАП та дизайн проекту відповідно до затвердженого плану приміщення та бренд-буку Програми.

Обсяг роботи: відбір громад, для яких необхідно буде виконувати вищезазначені завдання, здійснюється у 4 раунди. Наразі триває третій раунд відбору. Планується, що загальна кількість учасників третього та четвертого раунду відбору складе до 300 громад до 2020 року.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 17.00 години 20 березня 2019 року:

  1. Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4).
  2. Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій.
  3. Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків.

Детальніше про вакансію за посиланням.

Поділитися: