Вакансія. Асистент проєкту та спеціаліст з логістики

SKL International оголошує конкурс на посаду асистента проекту для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, задля покращення якості надання адміністративних послуг, продовження Фази Впровадження

З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном щонайдовше на 6 місяців (22 липня – 31 грудня 2020).

Для роботи на цій посаді потрібен досвідчений, професійний та високо мотивований працівник з високим рівнем володіння англійською мовою, здатний ефективно працювати в динамічному та мінливому середовищі й керувати плануванням поїздок, конференцій та забезпечувати інші логістичні потреби для якісного і своєчасного досягнення запланованих цілей. SKL International шукає кандидата із досвідом керування логістичною роботою на території всієї України. Робота на цій посаді потребує чесності, інноваційності, навичок вирішення проблем, професіоналізму, добре розвинених навичок міжособистісного спілкування і ефективної командної роботи.

Опис завдання:

Асистент проекту буде підтримкою місцевої команди в Україні. Команда в Україні складатиметься з приблизно 12 довгострокових консультантів, які займатимуться питаннями впровадження політики, будівельними роботами, логістичним забезпеченням та методичним забезпеченням.

Необхідні навички та досвід

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 17 липня 2020 року:

Відбір на посаду асистента проєкту буде проходити на основі компетенцій спеціаліста та його відповідності зазначеним вище критеріям.

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: recruitment@ulead.org.ua

Деталі вакансії за посиланням.

Поділитися: