Вакансія. Асистент проєкту та спеціаліст з логістики

SKL International оголошує конкурс на посаду асистента проекту для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, задля покращення якості надання адміністративних послуг, продовження фази впровадження. З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном щонайдовше на 5 місяців (17 серпня – 31 грудня 2020).

Опис завдання:

Асистент проекту буде підтримкою місцевої команди в Україні. Команда в Україні складатиметься з приблизно 12 довгострокових консультантів, які займатимуться питаннями впровадження політики, будівельними роботами, логістичним забезпеченням та методичним забезпеченням.

SKL International підтримує горизонтальну і прозору організаційну структуру, що базується на довірі та незалежній роботі консультантів. Досвід початкової фази свідчить про ефективність такого підходу, який варто використовувати і в наступних фазах проекту.

Далі наведено попередній план обов’язків асистента проекту, а саме документообіг, допомога у підготовці контрактів та рахунків, координація логістичної роботи, допомога проектній команді в Україні в адміністративних процесах.

Управління і координація

Логістика

Комунікація

Моніторинг, оцінка і звітування

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 7 cерпня 2020 року:

Відбір на посаду асистента проєкту буде проходити на основі компетенцій спеціаліста та його відповідності зазначеним вище критеріям.

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: recruitment@ulead.org.ua

Деталі вакансії за посиланням.

Поділитися: