Вакансія. Асистент проєкту та спеціаліст з логістики

SKL International оголошує конкурс на посаду асистента проекту для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, задля покращення якості надання адміністративних послуг, продовження фази впровадження. З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном щонайдовше на 10 місяців (1 березня – 31 грудня 2020)

Для роботи на цій посаді потрібен досвідчений, професійний та високо мотивований працівник з високим рівнем володіння англійською мовою, здатний ефективно працювати в динамічному та мінливому середовищі й керувати плануванням поїздок, конференцій та забезпечувати інші логістичні потреби для якісного і своєчасного досягнення запланованих цілей. SKL International шукає кандидата із досвідом керування логістичною роботою на території всієї України. Робота на цій посаді потребує чесності, інноваційності, навичок вирішення проблем, професіоналізму, добре розвинених навичок міжособистісного спілкування і ефективної командної роботи.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 31 січня 2020 року:

  1. a) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій (не більше двох сторінок формату A4);
  2. b) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
  3. c) Зазначення того, що кандидат зможе приступити до виконання обов’язків не пізніше 1 березня 2020.

Відбір на посаду асистента проекту буде проходити на основі компетенцій спеціаліста та його відповідності критеріям, необхідним для цієї вакансії. Більше інформації за посиланням.

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: recruitment@ulead.org.ua

Поділитися: