Оголошення конкурсу щодо надання короткострокових послуг експерта з комунікацій та залучення населення

SKL International оголошує конкурс на відбір експерта з комунікацій та залучення населення для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, задля покращення якості надання адміністративних послуг, Фаза Впровадження. З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписаний контракт про надання консультаційних послуг терміном щонайменше на 29 консультаційних днів.

Опис контексту завдання

Програма «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою з розвитку, що фінансується ЄС та його країнами-членами, а саме Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецію. Програма спрямована на підтримку реформи децентралізації в Україні та сприяє створенню багаторівневого управління, яке є прозорим, підзвітним та може реагувати на потреби населення України.

Програма має два основних завдання:

  1. Зміцнення потенціалу основних зацікавлених сторін на національному, регіональному та місцевому рівнях для впровадження регіональної політики та реформ децентралізації (GIZ). Сюди входить вертикальне та горизонтальне координування та розвиток потенціалу на всіх урядових рівнях по всій Україні.
  2. Уповноваження об’єднаних громад на надання високоякісних адміністративних послуг громадянам з метою сприяння впровадженню поточної реформи децентралізації в Україні (Sida). З цією метою агентство Sida залучило SKL International, яка працювала в 26 пілотних громадах для створення різних типів ЦНАП (2017-2018 рр.) Протягом Фази Впровадження (2018-2020 рр.) Sida має на меті підтримати 600 Центрів надання адміністративних послуг з метою покращення надання послуг громадянам України:

Роль SKL International протягом Фази Впровадження складається з таких сфер діяльності:

– Забезпечення якості та актуальності Пакету підтримки для створення ЦНАП (розробленого протягом Початкової Фази);

– Пояснення ролі ЦНАП в процесі децентралізації;

– Рекомендації щодо створення політик та підтримка покращення якості надання адміністративних послуг в Україні;

– Підтримка обміну досвідом серед об’єднаних громад, які створили ЦНАП;

– Відбір учасників Програми для створення або модернізації ЦНАП (об’єднані громади та невеликі міста) в чотири раунди;

– Розробка Технічних Завдань для близько 600 громад для створення або модернізації належних ЦНАП.

Ціль контракту

На основі наявних матеріалів Програми по даній тематиці навчити відібрані громади основним методам та практикам підвищення рівня обізнаності населення стосовно тематики ЦНАП та методам залучення населення до роботи ЦНАП.

Задачі

  1. На базі Посібника з підвищення рівня обізнаності населення та посібника з методів залучення населення у роботу ЦНАП, створеного в рамках Програми «U-LEAD з Європою», розробити навчальну програму для 10 громад Донецької та Луганської області, що містить теоретичні та практичні блоки.
  2. Провести тренінги за розробленою навчальною програмою для визначених 10 громад Донецької та Луганської області.
  3. Згідно з обраною моделлю (за Посібником), розробити разом з громадами плани з залучення населення у роботу ЦНАП та плани з підвищення рівня обізнаності населення щодо роботи ЦНАП.

Детальніше про вакансію за посиланням ToR _trainings_awareness UKR_10.05

Оцінка відгуків на оголошення та відбір

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 17.00 години 20 травня 2019 року:

  1. Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4).
  2. Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій.
  3. Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків.

Відбір на посаду експерта з комунікацій та залучення населення буде проходити на основі компетенцій спеціаліста та його відповідності зазначеним вище критеріям.

Це Оголошення конкурсу на посаду опубліковане 10 травня 2019 р. Проведення інтерв’ю з кандидатами планується проводити особисто або через Skype в період з 20 по 24 травня 2019 р.

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: ulead@sklinternational.se

Індивідуальний підхід та рівні можливості

SKL International застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах своєї діяльності. Будь-яка дискримінація, в т.ч. за статтю, релігійними поглядами, сексуальною орієнтацію, етнічними або культурними ознаками неприйнятні. Співробітники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей приймають та цінують.

Жінкам та чоловікам, залученим до операційної діяльності SKL International, необхідно надати рівні права та можливості для розвитку.  SKL International підтримує робочі умови, які дозволяють співробітникам поєднувати роботу та сімейні обов’язки.

Поділитися: