Вакансія. Координатор з впровадження політики

Проєкт SKL International шукає Координатора з впровадження політики в сфері надання адміністративних послуг для підтримки покращення якості надання адміністративних послуг в Україні у 2021-2023 рр. Посада передбачає укладення договору про надання консультаційних послуг терміном на 27 місяців.

Більше про вакансію за посиланням.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати свої пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 5 серпня 2021 року:
a) Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
b) Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій;
c) Зазначення того, коли кандидат зможе приступити до виконання обов’язків, та підтвердження того, що кандидат буде доступним для роботи над проєктом у режимі повної зайнятості до завершення проєкту.
Відбір на посаду Координатора впровадження політики буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.
Це оголошення конкурсу на посаду опубліковано 13 липня 2021 року. Пропозиції та запитання слід надсилати не пізніше 5 серпня 2021 року електронною поштою на адресу: opportunity@sklinternational.se
У темі Вашого електронного листа зазначте: Координатор вдосконалення політик в Україні у 2021-2023 рр.

Поділитися: