Відео-лекція 1. Що таке належний ЦНАП?

Команда напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» запускає серію відео-лекцій про те як створити належний ЦНАП в громаді. Тема першої лекції: «Що таке належний ЦНАП?» У ній головний експерт з адміністративних послуг Програми Віктор Тимощук розповість про те, що є найважливішим у належному Центрі надання адмінстративних послуг, які […]


Команда напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» запускає серію відео-лекцій про те як створити належний ЦНАП в громаді.

Тема першої лекції: «Що таке належний ЦНАП?» У ній головний експерт з адміністративних послуг Програми Віктор Тимощук розповість про те, що є найважливішим у належному Центрі надання адмінстративних послуг, які його ознаки та які послуги він має надавати, переваги створення ЦНАП у громаді, а також розвінчає найбільш поширені міфи щодо надання послуг у ЦНАП.

Відео-лекції особливо стануть у нагоді громадам, які не стали учасниками чотирьох Раундів Програми. Разом із методичними посібниками, розробленими експертами U-LEAD, відео допоможуть громадам у роботі по створенню належної системи надання мешканцям якісних послуг.

Поділитися: