Інформування та залучення населення

про напрям

Залучення населення є необхідною частиною впровадження реформ у щоденне життя громадян.

Для успішного запуску роботи ЦНАП запланований спектр заходів по інформуванню населення та його залученню.

Заходи з інформування населення будуть проводитись до та після відкриття ЦНАП та включають поширення інформації про адміністративні послуги через засоби масової інформації, громадські обговорення та інші інструменти.

Заходи по залученню населення передбачають отримання зворотного зв’язку щодо роботи ЦНАП.

новини напряму

Пояснення головного експерта Програми «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення» щодо змін до Урядового рішення про перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП

11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Головний експерт Програми «U-LEAD з Європою – покращення якості місцевих послуг для населення»: «Усі зміни в сфері децентралізації мають відбуватися в інтересах громадян»

Як міжнародна допомога сприяє реформуванню системи надання адміністративних послуг в ОТГ розповів учасникам Міжнародної конференції «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг» головний експерт Програми «U-LEAD з Європою – покращення якості місцевих послуг для населення» Віктор Тимощук.

В Кіптівській об’єднаній громаді розпочав роботу модернізований центр надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

11 жовтня в Кіптях відкрито сучасний ЦНАП, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, включно з найпопулярнішими в ОТГ: оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення пенсій.

Більше 100 представників об’єднаних громад дізналися про можливості співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою»

Як долучитися до програми «U-LEAD з Європою» - одне з головних питань, що цікавило представників громад, учасників Форуму «Децентралізація системи надання адміністративних послуг – розширення повноважень органів місцевого самоврядування»

У Тячівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг

В Тячеві відкрився сучасний ЦНАП, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, включно з оформленням паспортів громадян України та для виїзду за кордон

Програму «U-LEAD з Європою» представили на міжнародному економічному форумі в Харкові

Головний експерт Програми «U-LEAD з Європою» Віктор Тимощук розказав учасникам ІХ Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» про діяльність програми та можливості, якими можуть скористатися громади, які не беруть участь в програмі

Більше новин